Genel

ÖĞRENCİLERİN KARNE HEDİYESİ BAŞKAN KADİR KARA’DAN

Öğrenci ve ailelerinin hep birlikte doyasıya eğlenecekleri bir şenlik olacağını ifade eden Belediye Başkanı Kadir Kara, “Yıl boyu okula giderek yaz tatilini hak eden öğrencilerimiz için Karne Şenliği düzenliyoruz. Yaz tatilinin başlangıcında çocuklarımızı ve ailelerini düzenleyeceğimiz şenlikle bir araya getirmek istedik. Çocuklarımızın aileleri ile birlikte hep beraber eğlenebilmeleri için tiyatro, illüzyon, palyaço ve dev maskotlardan oluşan çeşitli gösteriler hazırladık” dedi.

Osmaniye Belediyesi tarafından Karaçay Doğa Park’ta düzenlenecek olan Karne Şenliği’nde öğrenciler doyasıya eğlenecek. Tiyatro, illüzyon ve palyaço gösterilerinin yanı sıra dev maskotların da sahne alacağı şenlik Pazar günü saat 17.00’da başlayacak.

Osmaniye Belediyesi tarafından çocuklara özel olarak hazırlanılan etkinlikler çerçevesinde 18 Haziran Pazar günü saat 17.00’da Karaçay Doğa Park’ta “Karne Şenliği” düzenlenecek. 16 Haziran Cuma günü sona erecek olan 2022-2023 Eğitim- Öğretim döneminde bir yılı geride bırakarak yaz tatilini hak eden öğrenciler için hazırlanan şenlikte çocukların vazgeçilmez tiyatrosu olan ‘Kırmızlı Başlıklı Kız’ çocuk tiyatrosu sahnelenecek. Bubble Show ve illüzyon gösterilerinin sunulacağı etkinlikte ayrıca palyaçolar ile dev maskotlarda sahne alacak. Yoğun geçen eğitim öğretim yılının ardından öğrencilerin doyasıya eğleneceği etkinlikte Osmaniye Belediyesi Mehteran Takımı da gösterilerini sunacak.

Öğrenci ve ailelerinin hep birlikte doyasıya eğlenecekleri bir şenlik olacağını ifade eden Belediye Başkanı Kadir Kara, “Yıl boyu okula giderek yaz tatilini hak eden öğrencilerimiz için Karne Şenliği düzenliyoruz. Yaz tatilinin başlangıcında çocuklarımızı ve ailelerini düzenleyeceğimiz şenlikle bir araya getirmek istedik. Çocuklarımızın aileleri ile birlikte hep beraber eğlenebilmeleri için tiyatro, illüzyon, palyaço ve dev maskotlardan oluşan çeşitli gösteriler hazırladık. Tüm öğrenci ve ailelerini Pazar günü düzenleyeceğimiz şenliğe davet ediyorum” dedi.

Belediye basın