Genel

OKÜ Rektörü Prof.Dr. Turgay Uzun, bir dizi ziyaretlerde bulundu

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Rektörü Prof.Dr. Turgay Uzun, bir dizi ziyaretlerde bulundu.

OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Eğitim-Bir-Sen Osmaniye Şube Başkanı Mahmut Kahraman’a yeniden Eğitim-Bir-Sen Osmaniye Şube Başkanı seçilmesi dolayısıyla hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Üniversitemiz Eğitim-Bir-Sen temsilcisi Öğretim Görevlisi Ahmet Loğoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, sivil toplumun önemli bir parçası olan sendikalarla iş birliğine devam edeceklerini belirterek, yeniden başkan olarak seçilmesi dolayısıyla  Eğitim-Bir-Sen Osmaniye Şube Başkanı Mahmut Kahraman’a görevinde başarılar diledi.
Eğitim-Bir-Sen Osmaniye Şube Başkanı Mahmut Kahraman ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’a nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek, İl Müdürü Mehmet Erbaş’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Ziyarette, İl Müdürü Mehmet Erbaş’la iki kurum arasında yapılabilecek iş birlikleri hakkında istişarelerde bulunan  Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, İl Müdürü Erbaş ve personeline çalışmalarında başarılar diledi.

OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Osmaniye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na tekrar seçilerek güven tazeleyen Sait Çenet’i de ziyaret ederek kendisine hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette, Başkan Çenet, yeni bir döneme girdiklerine işaret ederek, Osmaniye’nin bütün dinamikleriyle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya gayret göstereceklerini ifade etti.
Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun da yeni dönemin daha güzel proje ve işlere vesile olmasını temenni ederken istişarenin, iş birliğinin ve etkileşimin önemine vurgu yaptı.

OKÜ Basın