OKÜ REKTÖRÜ PROF. DR. TURGAY UZUN’DAN  OOSB MÜDÜRÜ MUSA GÖNÜL’E ZİYARET

OKÜ  Rektörü  Prof. Dr. Turgay Uzun,  OOSB’deki altyapı yatırımları, yeni yapılanma ile ilgili süreç ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı ve OOSB içinde yer alan  Osmaniye Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde (Osmaniye Teknokent) de incelemelerde bulundu.

Osmaniye Korkut Ata  Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Turgay Uzun, ihracat ile ülkemiz ve ilimiz ekonomisine önemli katkılarda bulunan ve ilimiz için önemli ölçüde istihdam sağlayan Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.

Osmaniye Organize Sanayi Bölge Müdürü Musa Gönül’ü ziyaret eden Rektör  Prof. Dr. Turgay Uzun,  OOSB’deki altyapı yatırımları, yeni yapılanma ile ilgili süreç ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı ve OOSB içinde yer alan  Osmaniye Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde (Osmaniye Teknokent) de incelemelerde bulundu.

Ziyaret sonunda  Osmaniye Organize Sanayi Bölge Müdürü Musa Gönül’e bölgenin dinamiklerini harekete geçirme noktasında üniversitemize vermiş olduğu desteklerden dolayı Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, plaket takdim etti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Osmaniye Organize Sanayi Bölge Müdürü Musa Gönül, Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun’a teşekkür etti.

OKÜ basın