OKÜ REKTÖRÜ PROF. DR.  UZUN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Düziçi Meslek Yüksekokulunu ziyaret eden OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, kampüs içindeki atölye, laboratuvar, sosyal ve sportif imkânların hangi aşamalarda olduğunu yerinde inceleyerek bilgiler aldı.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Düziçi Meslek Yüksekokuluna ve Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan’a ziyaret gerçekleştirdi.

OKÜ’ye bağlı  Düziçi Meslek Yüksekokulunu ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, kampüs içindeki atölye, laboratuvar, sosyal ve sportif imkânların hangi aşamalarda olduğunu yerinde inceleyerek bilgiler aldı.

Daha sonra Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan’ı makamında ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun,  Düziçi ilçesinin ve Düziçi Meslek Yüksekokulunun gelişmesi ve kalkınması için yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ellek Belde Belediye Başkanı  Abbas Yeşildemir, Osmaniye  İl Genel Meclis Üyesi Fevzi Kamalı ile siyasi parti Düziçi ilçe temsilcileri Mehmet Çillem ve  Mehmet Fatih Mart’ ın da yer aldığı ziyarette Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’a iyi dilekleri için  teşekkür ederek hediye takdim etti.

GÜLEN BURKAÇ