OKÜ’DEKİ PANELDE  BELGE TÖRENİ

Habercilikte İlkeler ve Yeni Yönelimler” Paneli, Belgelerin Takdimi ile Sona Erdi. 2 gün süreli Panele katılan basın mensuplarına katılım belgeleri verildi.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinde yapılan “Habercilikte İlkeler ve Yeni Yönelimler” konulu Panelin ikinci günü ‘Habercilik Üzerine Uygulamalar’ ve ‘Sosyal Medya, Farklı Gazetecilik Uygulamaları’ başlıklı iki oturumla sona erdi. 

2. ve 3. Oturumda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Petek Durgeç, ‘Geleneksel Gazetecilikte Haber Yazma, Basın Bülteni Hazırlama’ ile ‘Haber Fotoğrafçılığı’, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şadiye Deniz, ‘Dijital Gazetecilikte Haber Kaynakları’ (SEO, Sosyal Medya), Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mikail Batu, ‘Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi’ ve ‘Sosyal Medyada Algı Yönetimi’ ile Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Simge Deniz Demirel, ‘Dijital Gazetecilikte Veri Kullanımı’ ve ‘Habercilikte İnfografik’ başlıklarında sunumlar yaptı.

Program plaket ve katılım belgelerinin  taktimi ile sona erdi.

HÜMEYRA BÜYÜKYOZGAT