Genel

OSMANİYE  AK  PARTİ MİLLETVEKİLİ  İSMAİL  KAYA  MÜJDELİ  HABERLER VERMEYE DEVAM  EDİYOR!

Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya ziyaretlerinde  Ankara’daki gelişmeleri Osmaniyeli hemşerileri ile paylaşmaya devam ediyor.

Programı dahilinde aralıksız çalışmalarına devam eden Kaya, teşkilat üyeleri ile birlikte Serdar, Çulhalı, Karayiğit, Yanıkkışla, Sarayova, Çolaklı köylerine  bir dizi ziyarette bulundu.

Kaya, hemşerileri ile  bir araya gelerek talep ve istekilerini dinledi. Makul düzeydeki talepleri en kısa sürede sonuçlandırmaya çalışan Kaya, yatırımları da Bakanlık nezdinde sıkı bir şekilde takip etmekte.

Bu kapsamda açıklama da bulunan Kaya, “ Osmaniye’mize 1250 kişilik erkek öğrenci yurdu hayırlı olsun. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Osmaniye’mize 1250 kişilik erkek öğrenci yurdu yapıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan genç kardeşlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Osmaniyeli gençlerimizin sabırsızlıkla beklediği 1250 kişilik erkek öğrenci yurdu yapım işi Elektronik Kamu Alımlar Platformu (EKAP)’da ihaleye çıkmıştır.

Osmaniye’mize eğitim – öğretim görmeye gelen kardeşlerimizin yurt konaklama problemi olmayacak. Osmaniye’mize, genç kardeşlerimize hayırlı olsun.” İfadelerinde bulundu.

HASAN KILIÇ