Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Otogar’da Öğrencileri Karşılıyor

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Otogar’da üniversite öğrencilerini karşılıyor. Yeni kayıt döneminde Osmaniye’ye gelecek olan üniversite öğrencilerini otogarda karşılayan Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ekipleri, öğrencilere yurt ve gençlik hizmetlerini tanıttı.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, üniversite sınavında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’ni kazanarak yeni dönem kayıtlarında Osmaniye’ye gelen öğrenciler için otogarda stant açtı. Öğrenciler için harekete geçen müdürlük ekipleri, öğrencilere hem Osmaniye’yi tanıtıyor hem de yurt ve gençlik hizmetleri hakkında bilgi veriyor.

Otogar’da kurulan stantta yeni gelen öğrencilere, Osmaniye’yi tanıtarak çeşitli hediyelerle birlikte faaliyetlerini anlatan, broşür verip ulaşım konusunda sıkıntı çekmemeleri için yakından ilgilenildiğini bildiren Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, “Genç kardeşlerimiz bizler için ayrı bir öneme sahip. Öğrencilerimizin eğitim ve öğretimleri boyunca onların yalnız olmadıklarını, yanlarında olduğunu göstermek için onları ilk günden itibaren en güzel şekilde karşılayarak misafirperverliğimizi gösteriyoruz. Onlar da bu karşılaşmadan oldukça memnunlar. Üniversite hayatına başlayacak ve yurtlarımızda kalacak olan tüm öğrenci kardeşlerimize eğitim ve öğretim hayatlarında şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler de Gençlik ve Spor il Müdürlüğü ekibine ve çalışanlarına teşekkür ettiler.

Ali Celal KAYMAK