Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden Duyuru!

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 7 Ocak Stadyumu Protokol Tribünü ile ilgili duyuru yapıldı.
Yapılan duyuru şöyle:
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü
Türkiye Futbol Federasyonu Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun’un 5.Maddesi doğrultusunda protokol tribünlerinin kullanılmasında kişi sayılarının tespiti ve protokol yönlendirmesi Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü talimatları dâhilinde Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlüklerince yapılmaktadır.
İl Müdürlüğümüzün idari yönetimi ve bünyesinde bulunan ve ilimizin güzide profesyonel futbol takımı Osmaniyespor’umuzun 3. Lig müsabakalarına ev sahipliği yapan 7 Ocak Stadyumu Protokol Tribününde önceki sezonlarda, anın heyecanı ve stresi ile yaşanan istenmeyen olay ve hareketlerin yaşanmaması, karışıklık ve sıkıntıların önüne geçilebilmesi için yasa ve yönetmelikler doğrultusunda bazı önlem ve düzenlemelerin yapılmasını zaruri hale getirmiştir.
Bu nedenle bundan sonra oynanacak müsabakalarda, 7 Ocak Stadyumu Protokol Tribününde, yasa ve yönetmelikler çerçevesinde, (Spor Federasyonları Müsabakalarında Protokol Listesi) önceden yapılacak rezervasyon ile oluşturulacak protokol listesi uygulanacaktır.
Önceki sezonlarda uygulanan listeler geçersiz olacağından dolayı Protokol Tribününde oturmaya hak sahibi olanların müsabakadan en az 2 gün öncesinde İl Müdürlüğümüz Protokol Şube Müdürlüğüne rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Saygılarımızla.
Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Rezervasyon: 0328 814 54 88 Dahili: 1023- 1024

Ali Celal KAYMAK