Genel

OSMANİYE MÜFTÜSÜ ALİ ÇAKMAK’TAN HEMŞİRELER GÜNÜ KUTLAMA ZİYARETİ

Osmaniye İl Müftüsü Ali Çakmak, TDV Kadın Kolları Başkanı Emine Çakmak Hanımefendi, İl Müftü Yardımcısı Berrin Erdoğan ve Hastane Manevi Danışmanları ile Osmaniye Devlet Hastanesinde 12 Mayıs Hemşirelik Günü vesilesiyle”Önce insan”diyerek halka hizmeti şiar edinmiş, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden hemşirelerimizi ziyaret ederek “Hemşireler Günü”nü kutladı ve meslek hayatlarında başarılar dilediler.

Alınan bilgiye göre, Hastane manevi danışmanlarınca koordine edilen ziyaret kapsamında Osmaniye Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmetleri Müdürü Nazmiye Akyol ve hemşirelerin 12 Mayıs Dünya Hemşireler günü tebrik edilerek çiçek takdim edildi.

Daha sonra Diyaliz ünitesinde ve evde bakım hizmetleri servislerinde bulunan sağlık çalışanlarının günü kutlanarak serviste tedavi gören hastalarla hasbihal edilerek çeşitli hediyeler takdim edildi.

Ziyaret esnasında diyaliz ünitesinde tedavi gören Osmaniye İl Müftülüğünden emekli Müezzin Kayyım Bilal Tatar hocaya plaket verildi.

HÜMEYRA BÜYÜKYOZGAT