Genel

OSMANİYE’DE EMLAKÇILAR, “YOLA HÜSEYİN  ALTUNDEMİR İLE DEVAM “ DEDİ

Osmaniye Umum  Emlak Komisyoncuları Derneği’nin 9. Olağan kongresi yapıldı. Başkanlığa yeniden seçilen Hüseyin Altundemir  “güven” tazeledi.

Tek liste ile girilen seçimde  derneğe kayıtlı üyelerini tamamının oyunu olarak ikinci dönem için seçilen  başkan Hüseyin Altundemir, kongrede şahsına gösterilen  güvenden dolayı yönetim kurulu üyeleri adına tüm üyelere en kalbi teşekkürlerini sunduğunu söyledi.

Başkan Altundemir, göreve geldiği günden itibaren  Emlakçılık sektörü ile ilgili Emlak yasasının çıkması için yoğun çalışmalar yaptıklarını belirterek: “Bu konuda kısa sürede sonuç alacağımıza inanıyoruz. Bu arada  derneğimizin önemli bir çalışması da var. Mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili de açıklama yapacağım” dedi.

YÖNETİM KURULU ASİL  ÜYELERİ

Osmaniye Emlakçılar Derneği Yönetim Kurulu   asil üyeleri Namık Özer,  Ahmet Amanvermez, Yusuf Çimen, Ali Aysungur, Yunus Görür, Kasım Alibekiroğlu, Muhittin Nas ve Burak Sungur’dan oluştu.

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Gökhan Amanvermez, Mert Özer, İbrahim Sungur, Mehmet Altundemir, Muhammet Nahırcı, Dursun Gözde, Cevdet Turan, Ali Karay ve Serkan Şanal.

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ  Burak Yücesoy, Halil Günay, ve Yılmaz Şentürk

DENETİM KURUL U YEDEK ÜYELERİ

Abdulhadi Ekici, Mert Çaparoğlu ve Alper Çapar.

ÜST KURUL  Delegeleri  de  Fatih Cavit, Ali Sarıbıyık ve  Suat Yıldızgöz’den  oluştu.

HASAN KILIÇ