Genel

OSMANİYE’DE ŞAŞMAZ ECZANESİ HİZMETE AÇILDI

Eczacı, ilaçların bileşenleri, etkileri, etki mekanizmaları, uygun ve etkili kullanımları konusunda uzmanlaşmış sağlık profesyonelidir. Vikipedi

Osmaniye’nin tanınmış sevilen ŞAŞMAZ ailesinden Ecz. Hayriye Nilsu ŞAŞMAZ, okul mezuniyet bitiminin ardından eczacılık stajını da başarı ile tamamladıktan sonra soyadını taşıyan ŞAŞMAZ Eczanesini hizmete açtı.

Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakultesi 2021 yılı mezunu olan Ecz. Hayriye Nilsu ŞAŞMAZ, Hacı Osmanlı Mahallesi 4009 Sokak 15/B  ( Hacı Osmanlı Cami yukarısı A101 Market  karşısı Sağlık Ocağı civarı) adresinde bulunan ŞAŞMAZ Eczanesini hizmete açtı.

Açılış törenine Ecz. Hayriye Nilsu ŞAŞMAZ’ın ailesi, yakınları arkadaşları meslektaşları ve Osmaniye Eczacı Odası yönetim kurulu üyeleri katılarak hayırlı olsun dileğinde bulundular.

SEVİNCİNE ORTAK OLANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Güler yüzlü personeli ile sağlık hizmeti vermeye başlayan Ecz. Hayriye Nilsu ŞAŞMAZ, Eczane açılışına katılan telefon ve sosyal medyada kutlama mesajı yayınlayarak sevincine ortak olan konu komşu, akraba dost meslektaşlarına ve yurttaşlara en kalbi teşekkürlerini sunduğunu söyledi.

HASAN KILIÇ