Osmaniyespor FK Transferde  HIZ KESMİYOR!

İlk transferini kaleci Furkan Keleş ile yapan Osmaniyespor FK, orta saha oyuncusu Kaan Güdü ile sözleşme imzalayarak transferde hız kesmedi.

Kendisini Sarı Yeşil renklere bağlayan sözleşmeyi imzalayan Kaan Güdü, Osmaniyespor forması altında çok çalışacağını ve kendisini transfer edenleri mahcup etmeyeceğini ifade etti.

Kaan Güdü; Damlaspor ve Fenerbahçe U16, U17, U18 takımlarında futbol kariyerine başlarken, daha sonra sırası ile Karagümrük, 1461 Trabzon, Manisa BB, Fatsa Belediye, Y.Çorumspor,  Yomraspor ve son olarak Elazığ Karakoçan formalarını terletti. Orta saha oyuncusu Kaan Güdü yeni sezonda Osmaniyespor için ter dökecek.

ALPEREN TOPÇULAR OSMANİYESPOR FK’DA

OsmaniyesporFK’nınbir diğer transferi Bursa Yıldırımspor’dan Kanat Oyuncusu Alperen Topçular oldu.

Sarı Yeşilli takımımızın yeni transferi Alperen Topçular, takıma katılacak yeni arkadaşlar ile birlikte ellerinden gelenin en iyisini yapmak için ter dökeceklerini ifade etti.

Karagümrük alt yapısında yetişen Alperen Topçular, kariyerinde sırası ile Kozan Belediyespor, Dardanelspor, Orhangazi Belediyespor, Yalova, Kadıköy, Karapınar Belediyespor, KaraköprüBelediyespor, Erbaaspor ve son olarak Bursa Yıldırımspor formalarını terletti.

Transferler için memnuniyetini ifade eden Osmaniyesporlu taraftarlar da “Takımımızın yeni transferleri Kaan Güdü ile Alperen Topçular’a sarı yeşil formamız altında başarılar diliyoruz” dediler.

ÖMER ALİ TURUNÇ