OSMANİYE’YE UKRAYNA’LI GELİN

Osmaniye’nin tanınmış sevilen ailelerinden müzik insanı TÜLAY-işadamı MUSTAFA TOKU çiftinin uçak mühendisi beyefendi oğlu YİĞİT TOKU, UKRAYNA’nın sevilen tanınmış ailelerinden MARİİ-MYKOLA DENİSTRİANSKİY Çiftinin Teknoloji Mühendisi hanımefendi kızları İVANNA ile hayatlarını birleştirerek dünya evine girdi.

Osmaniye Gala Sosyal  Tesisleri Kır Alanında 27 Ağustos 2022 Cumartesi günü akşamı düzenlenen düğün töreni tek kelime ile muhteşem oldu.

TOKU ve DENİSTRİANSKİY Ailelerinin örnek bir evsahipliği yaptığı düğün törenine yoğun bir katılım oldu. Alanda aşırı ilgi nedeniyle alanda izdiham yaşandı.

Davetlilerin alkış yağmuru altında kol kola giren YİĞİT- İVANNA, piste romantik müzik eşliğıinde ilk danslarını yaparlarken mutlulukları gözlerinden okunuyordu.Adana’dan gelen sanatçının konseri eşliğinde piste çıkan davetliler de mutlu çifte eşlik ederek onların sevincine ortak oldular.

TOKU Ailesi, düğün törenine katılarak sevinçlerine ortak olan tüm konu komşu akraba ve tüm gönül dostlarına, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcilerine, sanat ve iş dünyası mensuplarına en kalbi teşekkürlerini sunduklarını söylediler.

Biz de basın olarak her iki aileyi ve mutluluğa yelken açın genç çiftleri bir ömür boyu aynı yastıkta kocamaları dileğiyle kutluyoruz.

HASAN KILIÇ