OTSO’DAN İŞ DÜNYASININ DUAYENİ SÜLEYMAN KARATAŞ’A ZİYARET

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası’nın  önceki dönem Başkan Yardımcısı, iş dünyasının sevilen başarılı hayırsever esnaflarından Süleyman KARATAŞ’ı Oda Başkanı  Devrim Murat AKSOY beraberinde  Meclis üyesi Tuncay KURAL ile ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Son derece samimi bir ortamda geçen ziyarette iş dünyasının duayeni  Süleyman Karataş, OTSO Başkanı Devrim Murat Aksoy  ve meclis üyesi Tuncay Kural ile “geçmişten geleceğe ışık tutan” tecrübelerini paylaştı ve önemli tavsiyelerde bulundu.

SÜLEYMAN DAYIMIZA ÇOK TEŞEKKÜRLER

Önemli konuların görüşüldüğü ziyaretin çok faydalı geçtiğini belirten OTSO Başkanı Devrim Murat Aksoy: “Meclis üyemiz Tuncay Kural Beyle önceki dönem Başkan Yardımcımız Süleyman Karataş Dayımıza ziyarette bulunduk. Hoşsohbeti ve misafirperverliği için Dayımıza teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden “Baba adam” Süleyman Karataş ta OTSO Başkanı Devrim Murat Aksoy ve Meclis üyesi Tuncay Kural’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Karataş, bu arada bu gece idrak edeceğimiz 1000 aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini de tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olması dileğiyle kutladığını söyledi.

HASAN KILIÇ