ÖZDOKUR: “TÜRK MİLLETİ;  İHANET ODAKLARINA    GEREKEN CEVABI VE DERSİ VERMİŞTİR ”

MHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih Özdokur: “15 TEMMUZ 2016 tarihinde hain fetö/pdy terör örgütü vasıtasıyla Türk Milleti ve devletini  yüreğinden hançerlemek amacıyla darbeye kalkışmışlardır ama Türk Milleti yaşlısı genciyle yediden yetmişe hepsi bu ihanet odaklarına gereken cevabı ve dersi vermiştir” dedi.

MHP Osmaniye merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih Özdokur, Türk tarihini yazanlar, sevinerek te olsa, kıskanarak ta olsa geleceğin dünyasına her devirde Türklüğün şerefli duruşunu kaydetmişlerdir” dedi.

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü nedeniyle bir basın açıklaması yapan  MHP Osmaniye merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih Özdokur şunları söyledi:

“Ergenekon’dan başlayan kutlu yürüyüş, Viyana’ya ulaştığında gerisinde mazlumların Yunus’u- zalimlerin Yavuz’u, huzur ve hakkaniyetin koruyucusu, hürriyet ve aydınlığın savunucusu bir milletin tarihsel sürecini ifadelendirmiştir.

Adaletten, huzurdan, hakkaniyetten ve aydınlıktan rahatsız olan, kaos ve kargaşadan beslenen kan emici sülükler, sömürgeci emellerine ulaşabilmek için Türk Milletini bölmeye, parçalamaya ve dünya coğrafyasından silmeye yönelik hile ve tuzaklarla, soğuk ve sıcak savaş yöntemleriyle Türk ülkesine taarruzda bulunmuşlardır.

İstiklal Harbinde dört yanımızdan saldırıp yenilmişler ama pes etmemişlerdir.

1944 Milliyetçilik Olaylarında Türklük fikriyatını hafızalardan silmek isteyip başaramamışlardır. 1968 yılından itibaren sağ-sol kavgalarıyla kardeşi kardeşe kırdırmak için çabalayıp istedikleri sonucu alamamışlardır. 15 TEMMUZ 2016 tarihinde hain fetö/pdy terör örgütü vasıtasıyla Türk Milleti ve devletini  yüreğinden hançerlemek amacıyla darbeye kalkışmışlardır ama Türk Milleti yaşlısı genciyle yediden yetmişe hepsi bu ihanet odaklarına gereken cevabı ve dersi vermiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak Ergenekon’dan başlayan kutlu yürüyüşün kıyamet gününe kadar sürmesi adına  bu tuzakları farketmekte ve ihanet çetelerine karşı her daim devletimizi ve milletimizi koruyacağımızı deklare ediyor hain darbe girişimi esnasında hayatını ortaya koyan tüm şehitlerimize rahmet diliyor, Türk Milletinin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü tebrik ediyorum.

HASAN KILIÇ