Polis ve Ailelerine Yönelik Masal Park Etkinliği

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şubesi tarafından İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş’un talimatları doğrultusundaEmniyet Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. Yılı dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Emniyet Teşkilatı mensuplarının moral ve motivasyonunu yükseltmek için personel ve ailelerine yönelik Masal Park eğlence merkezindeetkinlik düzenlendi. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelince koordine edilen Masal Park etkinliğinde;Gondol, Çarpışan Araba, Hızlı Tren, 7D sinema, Hızlı Taka, Çılgın Botlar, Anadolu Ekspresi Küçük Tren, Atlı Karınca, Akvaryum, Manavgat Bot Turu ve Kütahya Fincan gibi oyun parkurlarını ziyareteden polis personelleri ve aileleri, uzun süre eğlenerek unutulmaz bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Yapılan etkinlikten dolayı polis personel ve aileleri ise Masal Park Eğlence Merkezi etkinliğinin düzenlenmesinden dolayı baştaİl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş olmak üzere, tüm emeği geçenlere ve bu imkanı sağlayan Masal Park Eğlence Merkezi yöneticileri ve personelineteşekkür ettiler.

GÜLEN BURKAÇ