REKTÖR,  JANDARMA TEŞKİLATINI KUTLADI

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve beraberindeki heyet, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 183. yıl dönümü dolayısıyla İl Jandarma Komutanı Albay Zafer Tombul’u ziyaret ederek çiçek takdim etti.

Ziyarette konuşan Rektör  Prof. Dr. Turgay Uzun, “Jandarma Teşkilatımızın Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, ilimizdeki huzur ve güven ortamının tesisinde gösterdikleri gayretten dolayı İl Jandarma Komutanımızın şahsında tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ediyor, vatan ve bayrak uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de sağlıklı, sıhhatli uzun ömürler diliyorum.” dedi.

Ziyarette Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun’a, Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Derya ATİK, Dr. Öğretim Üyesi Feyza Uçar Çabuk, Dr. Öğretim Üyesi Mihrap İlter, Dr. Melek Yağcı Özen ve Arş. Gör. Adile Bozkurt eşlik etti.

İl Jandarma Komutanı Albay Cafer Tombul da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek  OKÜ Rektör ve heyetine bu anlamlı hareketinden dolayı çok teşekkür ettiklerini söyledi.

HASAN KILIÇ