REKTÖRDEN KAYMAKAMI ZİYARET

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, beraberindeki heyetle ile Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Turgay İlhan’ı makamında ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, ilçede bulunan Düziçi Meslek Yüksekokulu’nun gelişmesi ve kalkınması için yapılabilecek çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi ve fikir alışverişinde bulundu.

Ellek Belde Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir, Osmaniye İl Genel Meclis Üyesi Fevzi Kamalı ile siyasi partilerin Düziçi ilçe temsilcileri Mehmet Çillem ve Mehmet Fatih Mart’ın da yer aldığı ziyarette, Kaymakam Turgay İlhan Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun’a iyi dilekleri için teşekkür ederek hediye takdim etti.

Kaymakam Turgay İlhan yapmış olduğu konuşmasında “Öncelikle nazik ziyaretlerinizden dolayı memnuniyetimi ifade eder, teşekkür ederim. İlçemizin eğitim konusunda ihtiyaçlarını gidermek için Kaymakamlık olarak bize düşen ne varsa her türlü katkı ve desteği sağlamaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun da Kaymakam Turgay İlhan’ın göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi ve Kaymakam İlhan’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

ALİ CELAL KAYMAK