Saçıkara ve Direk Ailelerinin mutlu günü

Osmaniye’nin tanınmış ailelerinden Havva ve Emin Çetin çiftinin oğlu Furkan ile Sosyolog Uzman Aile Danışmanı Özlem Direk, nikah akdi yaptırarak evlilik kervanına katıldılar. Genç çiftin nikah şahitlerinden biri de Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz oldu. Vali Yılmaz, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Osmaniye Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleşen nikah törenine Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Başkanı İsrafil Avcı da katıldı. Genç çifti kutlayan ve mutluluklar dileyen Başkan Avcı, “Havva-Emin Çetin çiftinin beyefendi oğlu Makine Mühendisi Furkan ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün başarılı Çalışanı Sosyolog Uzman Aile Danışmanı Özlem Direk’innikah törenine meslektaşım Murat Boz ve yönetim kurul üyem İbrahim Emül’ün kıymetli eşi gelinimiz Adalet Emül ile katıldık. Genç çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

Damadın annesi İş İnsanı Havva Saçıkara Çetin de “Oğlum Mehmet Furkan Çetin ve güzel gelinim, kızım Özlem Direk Çetin’in nikah törenine teşrif eden Nikah Şahidimiz başta Sayın Valimiz Erdinç YılmazBeyfendiye, Dahiliye Doktorumuz AdemKidik Beyefendiye, İl Kültür ve Turizm Müdürümüz SayınBurhan Torun Beyefendiye, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz SayınHamit Coşkun Beyefendiye, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sayın İsrafil Avcı Beyefendiye,Şönim Müdürümüz Serap Sezgin Durucan Hanımefendiye, Abim Makina Mühendisi Ali Saçıkara Beyefendiye, ayrıca nikahımıza katılan çok kıymetli eş, dost, akraba ve kıymetli arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.Ayrıca 25 Eylül Pazar günü saat 19.00’da YENERHAN’da gerçekleşecek olan düğün merasimimize siz kıymetli dostlarımızı davet ediyorum. Buyurun gelin, hep beraber şenlenelim inşallah” şeklinde konuştu.

Ali Celal KAYMAK