Genel

ŞAİR YAZAR EMEL FETTAHLIOĞLU: “GÖKHAN ABİ ÖLMEDİ, YAŞIYOR”

şair- yazar Emel Fettahlıoğlu, sanat hayatında bugünlere gelmesine HASRET Gazetesinin kurucusu ve sahibi olan  merhum  Gökhan Erkmen’e borçlu olduğunu belirterek “-Beyefendi yardımsever paylaşımcı sanatsever güzel  bir insan olan Gökhan Erkmen abimiz   şu anda aramızda değil. İnanın Gökhan abi  benim için adeta bir baba gibiydi. Çünkü bana ilk kitaplarımın yayınlanmasında çok büyük emek ve katkıları  oldu. Kendisi şu an bedenen aramızda değil ama ruhu burada. Bana göre Gökhan baba ölmedi, yaşıyor” dedi.

Osmaniye’li şair-yazar Emel Fettahlıoğlu, 12. Kitabı SESİMİN SESZİLİĞİNDE isimli eserinin yayınlanması nedeniyle kitabın hazırlık aşamaları ve baskısı yapılan Ossmaniye’de HASRET Ofset Tesislerinde matbaa çalışanları ile yaş pastalı bir kutlama yaptı.

Duygusal anların da yaşandığı programda bir konuşma yapan şair- yazar Emel Fettahlıoğlu, sanat hayatında bugünlere gelmesine HASRET Gazetesinin kurucusu ve sahibi olan  merhum  Gökhan Erkmen’e borçlu olduğunu belirterek şunları söyledi:

GÖKHAN ABİ BENİM İÇİN BABA GİBİYDİ

“-Beyefendi yardımsever paylaşımcı sanatsever güzel  bir insan olan Gökhan Erkmen abimiz   şu anda aramızda değil. İnanın Gökhan abi  benim için adeta baba gibiydi. Bana ilk kitaplarımın yayınlanmasında çok büyük emek ve katkıları  oldu.

GÖKHAN ABİ ÖLMEDİ, YAŞIYOR

Kendisi şu an bedenen aramızda değil ama ruhu burada. Bana göre Gökhan baba ölmedi, yaşıyor”

AHMET ERKMEN DE AHDE VEFALI BİR İNSAN

Merhum Gökhan Erkmen’in   programa katılan oğlu HASRET Gazetesi İmtiyaz sahibi Ahmet ERKMEN’e  de sarılarak ağlayan Emel Fettahlıoğlu, “Ahmet bey de tıpkı babası gibi bana sanat hayatımda bugünlere gelmemde büyük katkı ve destekleri olmuştur. Babasının yolunda baba dostlarına karşı ahde vefalı emeğe saygılı bir insandır.  Kendisine de çok teşekkür ediyorum” dedi.

EMEL FETTAHLIOĞLU ABLAMIZIN HER DAİM YANINDAYIZ

Ahde vefalı hareketinden dolayı Emel Fettahlıoğlu’na teşekkür eden Ahmet ERKMEN de “insanın kalbine işleyen güzel şiirleri ve yazıları ile sanat hayatında ayrı bir yeri olan ve ablam gibi  gördüğüm Emel Fettahlıoğlu ‘nun her zaman yanında olduk, bundan sonra da olacağız.HASRET , OLAY , DEMOKRASİ VE YURT Gazeteleri olarak sanatın ve sanatçının yanında olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

YAŞ PASTALI KUTLAMA

Samimi bir ortamda  geçen programda 12. Kitabı Sesimin Sessizliğinde romanını  gazete personeline imzalayarak dağıtan Emel Fettahlıoğlu’nun programına Osmaniye’li şair ve yazarlar Melek Avcı Coşkun, Serap Kaypak,  Osmaniye Kuvayi Milliye Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Vatandaş Ahmet olarak tanınan  (Ahmet Demir) ile yakın dostları katıldı.Program yaş pasta kesimi ve dağıtımı ile sona erdi.

HASAN KILIÇ