ŞEHİDİMİZ  ATAKAN ÇAKIR İÇİN MEVLİT OKUTULDU

Mevlit sonrasında Kültür ve Turizm Eski Bakanı Sayın Mahir Ünal, Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekillerimiz Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Garnizon Komutanı Topçu Albay Hakan Kocabaş, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, Şehidimizin ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.

       Hakkâri’nin Şemdinli İlçesi Tekeli köyü yolu üzerinde mayın arama ve tarama faaliyeti sırasında silah kazası sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Atakan Çakır için mevlit okutuldu.

        Şehidimizin Kurtuluş Mahallesindeki baba evinin önünde kurulan taziye çadırında, ikindi namazına müteakiben okunan mevlide  Kültür ve Turizm Eski Bakanı Sayın Mahir Ünal, Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Garnizon Komutanı Topçu Albay Hakan Kocabaş, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

        Okunan Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Şehidimiz için dualar okudu. Mevlit sonrasında Kültür ve Turizm Eski Bakanı Sayın Mahir Ünal, Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekillerimiz Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Garnizon Komutanı Topçu Albay Hakan Kocabaş, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, Şehidimizin ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.

Valilik basın