Genel

Şehit Jandarma Binbaşı Adil KARAGÖZ, MEZARI BAŞINDA ANILDI

Şehit Jandarma Binbaşı Adil KARAGÖZ’ün  şehadetinin 17. sene-i devriyesinde İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Can ALTUNDARAK, eşi Yasemin ALTUNDARAK hanımefendi ve Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Gazi İsmail KABA, şehit aileleri ve gazilerin katılımıyla şehidimiz in mezarı başında kuran-ı kerim okunarak dualarla kabri başında anıldı

Şehit Jandarma Binbaşı Adil KARAGÖZ, 27 Temmuz 2006 tarihinde Bingöl ili Yazıkonağı köyünde Bölücü Terör Örgütü mensuplarınca tuzaklanan mayının infilak etmesi sonucu  şehit olmuştu.

Şehit Jandarma Binbaşı Adil KARAGÖZ’ün  şehadetinin 17. sene-i devriyesinde İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Can ALTUNDARAK, eşi Yasemin ALTUNDARAK hanımefendi ve Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Gazi İsmail KABA, şehit aileleri ve gazilerin katılımıyla şehidimiz in mezarı başında kuran-ı kerim okunarak dualarla kabri başında anıldı.

Mezarlık ziyaretinin  ardından  Şehit Jandarma Binbaşı Adil KARAGÖZ’ün aile evine ziyarette bulunuldu. Duygusal anların da yaşandığı  ziyarette Şehidimizin ruhu için Fatihalar okundu, dualar edildi.

Şehidimizin ailesi, ahde vefa  adına düzenlenen bu anlamlı etkenlikten dolayı  İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Can ALTUNDARAK, eşi Yasemin ALTUNDARAK hanımefendi ve Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Gazi İsmail KABA’ya çok teşekür  ettiğini  söyledi.

Haber merkezi