Şehitlerimiz Ali Bezik ile Gökhan Börklüoğlu Şehadetlerinin  18. SENE-İ DEVRİYESİNDE DUALARLA YÂD EDİLDİ

Şehidimiz Ali Bezik ile Şehidimiz Gökhan Börklüoğlu Şehadetlerinin 18. Sene-i Devriyesinde dualarla yâd edildi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanlığı tarafından, Şehitlerimiz Ali Bezik ve Şehidimiz Gökhan Börklüoğlu Şehadetlerinin 18. Sene-i Devriyesinde dualarla yâd edildi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz, “Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanlığı olarak, Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Şehitlerimizin Ruhu Şâd Olsun” dedi.

ŞEHİDİMİZ ALİ BEZİK

Osmaniye İli Bahçe İlçesinde Ömer ve Selver çiftinin onüç çocuğunun sekizincisi olarak dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Düziçi’nde tamamlamıştır. Daha sonra Uzman Jandarma Okulundan mezun olarak 1991 yılında ilk görev yeri Sivas’a atanmıştır. 28.06.2004 tarihinde görev yaptığı Van İli Gürpınar İlçesi Yalınca Taşnıcak mevkiinde bir grup Bölücü Terör Örgütü mensubunun yola döşemiş olduğu mayının patlaması sonucu şehit olan J.Uzm.III. Kad.Çvş. Ali Bezik, Düziçi İlçesi Çamiçi Köyü Şehitliğine defnedilmiştir. Şehidimiz Ali Bezik evli ve iki çocuk babasıdır.

ŞEHİDİMİZ GÖKHAN BÖRKLÜOĞLU

Osmaniye İli Kadirli İlçesinde Ali ve Durdu Fatma çiftinin beş çocuğunun en büyüğü olarak dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini Kadirli İlçesinde tamamlamış ve askerlik çağına kadar serbest çalışmıştır. 28 Haziran 2004 tarihinde Van Gürpınar Yalınca Taşnak mevkiinde Bölücü Terör Örgütü tarafından yola döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Jandarma Er Gökhan Börklüoğlu, Kadirli Garnizon Şehitliği’ne defnedilmiştir.

Ali Celal KAYMAK