ŞEHİTLERİMİZİ FATİHALARLA ANDIK

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Protokol Mensupları, 19 Eylül Gaziler Günü Dolayısıyla Osmaniye Şehitliğini Ziyaret Ettiler.

     Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensupları, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Osmaniye Şehitliğini ziyaret ettiler.

Ziyarette Vali Yılmaz’ın yanı sıra Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Garnizon Komutanı Topçu Albay Hakan Kocabaş, Belediye Başkanı Kadir Kara, Vali Yardımcıları Dr. Ömer Faruk Günay ve Adem Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Can Altundarak, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, Şehitlerimizin aileleri ile Gazilerimiz ve yakınları yer aldı.

        Ziyaret sırasında Fetih Camii İmam Hatibi Mahmut Durmuş tarafından Kur’an-ı Kerim okundu. Daha sonra İl Müftüsü Ali Çakmak şehitlerimiz için dua etti.

      Programın son bölümünde Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensupları şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ederek karanfil bıraktılar. Şehitlerimizin aileleri ile bir süre görüşerek, Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı dileklerini ileten Vali Yılmaz, ebediyete intikal eden Gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan Gazilerimize aileleriyle birlikte sağlıklı uzun ömürler temenni etti.

Valilik basın