Genel

 “ŞEHİTLERİMİZİN  HATIRALARINI YAŞATMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR!”

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimiz Piyade Çavuş Ali Kadıoğlu’nun Ailesini Bahçe İlçemizdeki Evlerinde Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bitlis’in Tatvan İlçesinde vatani görevini yapmakta iken 27.09.2007 tarihinde Bitlis Merkez Kelaşevir Tepe Mevkiinde yapılan arama ve tarama faaliyeti esnasında bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu Şehit olan Piyade Çavuş Ali Kadıoğlu’nun Ailesini Bahçe İlçemizdeki evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

Şehidimizin Ailesinin hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, Şehidimizin Annesine  Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”diye konuştu.

        Şehidimizin Ailesi, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun’a ziyaretleri için teşekkür etti.

Valilik basın