SEVİNDİREN ZİYARET

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini belirterek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini ifade etti.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Vatandaşlarımızı Evlerinde Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

Vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etmeye devam eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, bu haftaki ziyaretinde üç çocuklu bir ailenin evine konuk oldu.

Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı. Ziyareti sırasında vatandaşımız ve üç kızı ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, gençlere hediye verdi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini belirterek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. Vatandaşlarımızla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Yılmaz, ziyaretlerinin devam edeceğini kaydetti.

        Vali Yılmaz’ı evinde konuk eden vatandaşımız ve çocukları ise Vali Yılmaz’a ziyaretin çok mutlu olduklarını ifade ederek, teşekkür ettiler.

Valilik basın