Genel

SORUNLARI YERİNDE DİNLEYEN BİR VALİ

Vali Yılmaz: “Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bugün Bahçe İlçemizde Konteyner Çarşı esnaflarını ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın hatırlarını soruyoruz, bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa dinliyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.”dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçemizde Konteyner Çarşı esnaflarını ziyaret etti. Ziyarette Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz da yer aldı. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

Vali Yılmaz ziyaretinin sonunda yaptığı açıklamada, “Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bugün Bahçe İlçemizde Konteyner Çarşı esnaflarını ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın hatırlarını soruyoruz, bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa dinliyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.”dedi.

        Vali Yılmaz’ı aralarında görmekten memnuniyet duyan esnaf ve vatandaşlarımız, Vali Yılmaz’a ziyareti için teşekkür ettiler.

Valilik basın