TEŞEKKÜRLER BOZO DAYI

Osmaniye’de Bozo Dayı Kebap tarafından  Türkiye 2022 spor şampiyonalarında  Türkiye derecesi yaparak Osmaniye’nin adını gurur tablosuna yazdıran başarılı 60’ı  sporcu, 10 hoca toplam 70 kişiye  kebap ziyafeti çekildi. Güzel bir aile ortamında sporcuların birlik ve beraberlik içerisinde buluşmasına vesile olan Bozo Dayı Kebap salonu işletmecileri Ertuğrul Hayri Satıl, Serkan Sarıbıyık ve Hasan Ulusoy ve güleryüzlü personeli, başarılı sporcularla bire bir yakından ilgilendiler.

Osmaniye’de Bozo Dayı Kebap tarafından  Türkiye 2022 spor şampiyonalarında  Türkiye derecesi yaparak Osmaniye’nin adını gurur tablosuna yazdıran başarılı 60’ı  sporcu, 10 hoca toplam 70 kişiye  kebap ziyafeti çekildi.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Yücel Erdoğan ve antrenörler Muzaffer Akkaya, Kenan Karık, Abdullah Gökşen, Hakan Kadıoğlu, Derya Erdoğan ve Yusuf Güngördü’nün de katıldığı yemek programında başarılı sporculara kebap ikram edildi.

Güzel bir aile ortamında sporcuların birlik ve beraberlik içerisinde buluşmasına vesile olan Bozo Dayı Kebap salonu işletmecileri Ertuğrul Hayri Satıl, Serkan Sarıbıyık ve Hasan Ulusoy ve güleryüzlü personeli, başarılı sporcularla bire bir yakından ilgilendiler.

Osmaniye’nin Adnan Menderes Mahallesi 19524 Sokak No: 5 (328 AVM arkası)adresinde bir yıl önce hizmete açılan, haftanın 7 günü akşam saat 21.00’e kadar  TSE’nden aldıkları marka tescilli kebap çeşitlerindeki farklı damak tadı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti  ile dikkati çeken Bozo Dayı Kebap salonu işletmecileri Ertuğrul Hayri Satıl, Serkan Sarıbıyık ve Hasan Ulusoy,konuyla ilgili olarak :” Bugün misafir ettiğimiz sporcularımız ve hocalarımız , Türkiye şampiyonalarında Osmaniye ilimizin adını duyurmak için yaptıkları üstün çalışma ve  başarılı sonuçlarla bizleri sevindirdiler  ve gururlandırdılar.  Biz de Bozo Dayı Kebap olarak “Marifet iltifata tabidir” ata sözünden hareketle  Osmaniye’yi gururlandıran sporcu ve hocalarımıza kebap ikramında bulunduk. Kendilerini başarılarının devamı dileğiyle kutluyoruz” dediler.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü  Sedat ACAR da konuyla ilgili olarak “Türkiye çapında dereceye girerek Osmaniye’mizin adını gurur tablosuna yazdıran başarılı sporcu ve hocalarımıza moral yemeği olarak jest yapan Bozo Dayı Kebap işletmecilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

HASAN KILIÇ