TEŞEKKÜRLER OSMANİYE

Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye İl yönetim kurulu üyesi Ömer Yüceer’in abisi ve Belediye Başkan Yardımcısı  Şehir Plancısı Hacer Burcu Ateş Yüceer’ in kayınbiraderi, OTSO Eski Başkanı Arif Taşkaya ve Ali Taşkaya (Yandım Ali)’nin  yeğenleri  OSMAN YÜCEER, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Vefatı ile ailesi ve sevenlerini yasa boğan Osman Yüceer’in  cenazesi kılınan cenaze namazını müteakip Osmaniye asri mezarlığında dualar ve gözyaşları eşliğinde  toprağa verildi.

Taziye dileklerini  Atatürk Caddesi Metin Tamer sitesi 12.bloktaki evlerinde kabul eden  Yüceer  Ailesi adına bir açıklama yapan Ömer Yüceer, cenaze törenine katılan bizzat gelerek , telefonla ve sosyal medyada başsağlığı mesajı yayınlayarak acılarını paylaşan tüm konu komşu dost akraba sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcilerine, iş dünyasına ve esnaflara en kalbi teşekkürlerini sunduklarını söyledi.  İletişim Tel Ömer Yüceer : 0530 575 73 58.

Biz de basın olarak Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına da başsağlığı dileriz. Ruhun şad, mekanın cennet olsun güzel insan Osman Yüceer.

HASAN KILIÇ