TÜRKİYE 3. SÜ OLAN  FARUK DOĞAR VE EKİBİNE  VALİ YILMAZ’DAN  TEBRİK VE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz ve İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, 7 Ocak Şehir Stadında kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı töreninde Osmaniye’yi Trapta Türkiye 3. Lük kürsüsüne çıkaran  Osmaniye Avcılık, Atıcılık ve Spor Kulübü Başkanı Faruk DOĞAR ve ekibini tebrik ederek  teşekkür plaketi ile  onore etti.

Başkan Faruk DOĞAR da Vali Yılmaz ve Gizlice’ye ahde vefalı hareketlerinden dolayı teşekkür etti.

Hatırlanacağı üzere Konya’da  düzenlenen Trap Türkiye şampiyonasında Osmaniye takımı, takım halinde Türkiye 3.üncüsü olarak bronz madalya kazanmıştı. Başkan Faruk DOĞAR: “Türkiye Trap Şampiyonasında Osmaniye’mizi toplam 326 puanla Türkiye 3.lük kürsüsüne taşımanın sevincini yaşıyoruz” demişti.

Toplam 18 kulübün katıldığı ve bireysel olarak 174 sporcunun katıldığı müsabakada Osmaniye Avcılık Atıcılık Avspor Kulübü Başkanı Faruk DOĞAR 109, Abdullah YILDIRIM 112 ve Yıldıray AKSOY da 105 puanla Osmaniye ilimize bronz madalyayı getirmişlerdi ,

Biz de basın olarak Osmaniye’nin adını ulusal müsabakalarda başarılı sonuçlarla duyuran Faruk DOĞAR Başkanımızı ve ekibini canı gönülden kutluyoruz.

HASAN KILIÇ