TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KORUMAK HER FERDİN TARTIŞILMAZ GÖREVİDİR

Belediye Başkanı Kadir Kara, 23 NisanBayramı mesajında “Türkiye Cumhuriyeti Devletini korumak, kollamak ve yüceltmek şüphesiz Aziz Türk Milleti’nin her bir ferdinin tartışılmaz görevidir” dedi.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ne mutlu bizlere ki, şehit kanıyla yoğrulmuş bu kutlu vatan topraklarında al bayrağın gölgesinde yaşayan Asil Türk Milleti’nin mensubuyuz diyen Belediye Başkanı Kadir Kara mesajında;“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve Büyük Türk Milleti’nin temsil edildiği Gazi Meclisimiz Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının yıl dönümünü büyük bir gururla kutluyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, ilelebet sarsılmaz ve parçalanamaz bir bütün olarak daima yükselecektir.

Kutlu geleceğimizin teminatı kıymetli çocuklar, değerli gençler, kutlu topraklarımızın bütünlüğü uğruna vereceğiniz mücadele sayesinde Büyük Türk Milleti, daima yükselecek ve emin adımlarla ileri yürüyecektir. Bu uğurda sizlere güvenimiz ve inancımız tamdır.

Türkiye Cumhuriyeti Devletini korumak, kollamak ve yüceltmek şüphesiz Aziz Türk Milleti’nin her bir ferdinin tartışılmaz görevidir.

Başkan Kara, mesajını “Bu milli duygularla başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ve silah arkadaşlarını en derin saygı ve minnetle yâd ediyor, tüm şehitlerimizin ve gazilerimizin aziz hatıraları önünde saygı ile eğiliyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. İlelebet ve Daima Ne Mutlu Türk’üm Diyene.”  Diyerek tamamladı. HASAN KILIÇ