TÜRKİYE’Yİ AĞLATAN AYŞE’YE  DEVLET BAHÇELİ SAHİP ÇIKTI

İnsanı yaşat ki; Devlet Yaşasın” diyen Osmaniye’nin Gururu

MHP GENEL BAŞKANI  DEVLET BAHÇELİ,

 KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Osmaniye’de Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) gireceği sırada kimliğini otomobilde unutan ve polisin ‘ANNEN-BABAN NEREDE’ sorusu üzerine ‘İKİSİ DE VEFAT ETTİ’ diye cevap vererek tüm Türkiye’yi ağlatan 19 yaşındaki Ayşe Sabancalı’ya “İnsanı yaşat ki; Devlet Yaşasın”  diyen MHP Lideri DEVLET BAHÇELİ sahip çıktı.

İNSANLIK ADINA ÇOK TEŞEKKÜRLER BAHÇELİ

Hemşerisi olmakla her daim gurur duyduğumuz  medarı iftiharımız MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli beye KİMSESİZLERİN KİMSESİ olmaya devam ettiği için en kalbi  teşekkürlerimizi  sunuyoruz.

OSMANİYE VAKFI’NDAN SEVİNDİREN AÇIKLAMA

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kurucusu olduğu Osmaniye Vakfı’ndan yapılan açıklamada Ayşe Sabancalı’nın “devlet ya da vakıf fark etmeksizin hangi üniversite ve bölümde okumak istiyorsa, Vakfın Kurucusu ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları ile Osmaniye Vakfı olarak tüm eğitim masraflarını üstleneceklerini” duyurdular.

VALİ YILMAZ:”AYŞE KIZIMIZA HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIZ”

YKS’ye gireceği sırada kimliğini unuttuğunu fark ederek telaşlanan, polis ekiplerinin yardımıyla akrabalarına ulaşan ve akrabalarının kimliğini getirmesiyle sınava giren Ayşe Sabancalı’yı misafir eden Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz da Ayşe’ye her zaman destek olacaklarını söyledi.

HASAN KILIÇ