UĞUR OKULLARI’NDAN KADİRLİ’DE EĞİTİM ADINA DEV ADIM

Özel Kadirli  Uğur Okulları Müdür yardımcısı Selma Hayta:  “Mücahit Demiryürek, Alper Demiryürek, Hakan Ucun, Muhammet Tunçkol, Muharrem Tunçkol, Hüseyin Şimşek, Serkan Tapaç, Kazım Sakar, Hacı Gürsoy ve Ferhat Akış’ın Uğur Okulları çatısı altında Kadirli eğitim ve öğretimine  katkı sağlayacaklarını belirten Müdür Yardımcısı Hayta” hocalarımızla aynı çatı altında buluşmanın ve kurum ortağı olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Özel Kadirli Uğur Okulları  Eğitim ve öğretimde  söz sahibi bir gurup öğretmeni çatısına taşıdı.

Özel Kadirli  Uğur Okulları Müdür yardımcısı Selma Hayta; basına  yaptığı bilgilendirme toplantısında,eğitimde  bir Türkiye markası olan Uğur Okulları’nın Kozan ve Kadirli’de dev bir adım atarak, yıllardır yöre coğrafyasının eğitim ve öğretimine katkı sağlayan önemli isimleri Uğur çatısı altında bir araya getirdiğini belirtti.

 Mücahit Demiryürek, Alper Demiryürek, Hakan Ucun, Muhammet Tunçkol, Muharrem Tunçkol, Hüseyin Şimşek, Serkan Tapaç, Kazım Sakar, Hacı Gürsoy ve Ferhat Akış’ın Uğur Okulları çatısı altında Kadirli eğitim ve öğretimine  katkı sağlayacaklarını belirten Müdür Yardımcısı Hayta” hocalarımızla aynı çatı altında buluşmanın ve kurum ortağı olmanın gururunu yaşıyoruz” diye ilave etti.

  Uğur Okulları Kadirli Genel Koordinatörü İsmail Demirci  ise ” Uğur Okulları olarak hem kitlesel, hem de bireysel başarıda öncülük eden okulumuz, bilimsel çalışmalara da  ağırlık veren kişiye özgü sistem modeli uygulamaktadır. Eğitim ve öğretim için  çıktığımız bu yolculukta Kadirli ve Kozan’da eğitime gönül ve güç vermiş arkadaşlarımızla aynı çatı altında bulunmak bizlere güç ve onur vermektedir. Kadirli halkına UĞURLU olsun”dedi.

  Modern Eğitim Kurumları yöneticisi Hakan Ucun ise Kozan ve Kadirli’nin eğitimcilerin güçlerini birleştirerek Kadirli’de eğitim ve öğretime sunulacak katkının bir parçası olmaktan gurur duyacaklarını belirterek ” bu birlikteliğin hayırlı olacağını ” ilave etti.

Vip Matematik Eğitim Kurumları Yöneticilerinden Muhammet Tunçkol ise 13 yıldır gençlerin eğitim  hayellerinin gerçekleşmesi için  Vip Matematik Eğitim Kurumları’nda verdikleri mücadele ruhu ve heyecanıyla Uğur Okullarına ortak olduklarını belirterek “göstereceğimiz çaba,özveri ve getirileri Kadirlimize şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.

MENDERES ÖZAT