“UMUDA MEŞALE YAK” YÜRÜYÜŞÜ

MHP Kadirli İlçe Başkanı Alptekin Uçmak, “Uyuşturucu ile mücadele kapsamında devletimiz imkanlarını kullanmaktadır. Farkındalık oluşturmak istedik. Önce ailede ve toplumda farkındalık oluşursa devletimizin mücadelesi kolay olur. MHP olarak uyuşturucuyla mücadele konusunda hassasiyetimiz herkes tarafından bilinmektedir. Farkındalık yürüyüşümüze katılan ve destek veren herkesten Allah razı olsun” dedi.

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde uyuşturucu ile mücadelede farkındalık oluşturmak amacıyla “Umuda meşale yak” yürüyüşü düzenlendi.

MHP İlçe Başkanlığı tarafından bazı kamu kuruluşlarının katılımıyla düzenlenen etkinliğe ellerinde Türk bayrağı ile katılan yaşlı, kadın, çocuk ve vatandaşlar, Şehit Astsubay Osman Yurdusev Parkı’nda bir araya geldi.

Katılımcılar ellerinde “Yarın değil şimdi madde bağımlılığına hayır”, “Ey Türk gençliği damarlarındaki asil kanı kirletme”, “Bağımlı olma özgür ol”, “Uyuşturucu merakla başlar ölümle biter”, “Bağımlı olmayalım bilinçli olalım” ve “Uyuşturucu hem sağlığı hem yarını yok eder” yazılı dövizler taşıyarak Öğretmenevi Alanı’na yürüdü.

YÜRÜYÜŞE, GÜZERGAHTA DÜKKANLARI BULUNAN ESNAF DA ALKIŞLARLA DESTEK VERDİ.

MHP İlçe Başkanı Alptekin Uçmak, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, “Uyuşturucu ile mücadele kapsamında devletimiz imkanlarını kullanmaktadır. Farkındalık oluşturmak istedik. Önce ailede ve toplumda farkındalık oluşursa devletimizin mücadelesi kolay olur. MHP olarak uyuşturucuyla mücadele konusunda hassasiyetimiz herkes tarafından bilinmektedir. Farkındalık yürüyüşümüze katılan ve destek veren herkesten Allah razı olsun” dedi.

Kadirli Motorspor Kulübü Başkan Yardımcısı Gökhan Çakar ise uyuşturucunun zararına yönelik düzenlenen yürüyüşe destek verdiklerini belirterek, “Yaşasın KAMOK, Uyuşturucuya hayır” ifadelerini kullandı.           

MENDERES ÖZAT