VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, GÜVENLİK  KORUCULARIMIZLA İFTARDA BULUŞTU

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, güvenlik korucularımızla iftarda buluştu. İl Jandarma Komutanlığı’nda düzenlenen iftar programına Vali Yılmaz’ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, Jandarma personeli ve Güvenlik korucularımız katıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşan İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, “Vatan savunmasında, şu an burada Osmaniye’mizin terörle mücadelesinde, asayiş hizmetlerinde, sorumluluk alanımızda jandarmayla omuz omuza birlikte çalışıyorsunuz. Osmaniye İl Jandarması olarak aldığımız her başarının arkasında siz değerli ve kıymetli arkadaşlarım var. Bunları birlikte başarıyoruz. Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır. Bunun rütbesi, makamı, mevkisi olmaz. Hep birlikte güçlüyüz. Omuz omuza emir komuta zinciri içerisinde görev yaparsak çok daha başarılı oluruz” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ise yaptığı konuşmada, “Değerli korucularımız, çok kıymetli aileleri bugün Kadir Gecesi, bugüne denk düşmesi de ayrıca çok anlamlı. Mübarek Kadir Gecenizi kutluyor, dualarınızın kabul olmasını diliyorum. Bu mübarek gecede edeceğimiz duaların birlikteliğimizin, beraberliğimizin daim olmasına, ülkemizin gelişmesine, kalkınmasına vesile olacak, hayırlara vesile olacak bir gece olmasını diliyorum. Sizler vatan savunmasında, vatan korumasında çok kutsal bir görev yapıyorsunuz. Kahramanca bu görevinizi yapıyor, gerektiğinde her türlü zorluğa göğüs geriyorsunuz. Sizlerle birlikte aileleriniz de bu mücadeleyi veriyor. Onları da ayrıca kutluyorum. Görev aşkıyla, vatana hizmet aşkıyla hizmetinize devam etmenizi ve birlikteliğimizin her zaman daim olmasını diliyorum” diye konuştu.

Güvenlik korucularımız, düzenlenen iftar programı için Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul’a teşekkür ettiler.

Valilik Basın