Genel

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ: ”ŞEHİTLERİMİZİN HATIRALARINI YAŞATMAK BOYNUMUZUN BORCU”

Vali Yılmaz, Şehidimizin Ailesine  Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Selçuk Can’ın Ailesini Düziçi İlçemizdeki Evlerinde Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 04.10.2008 tarihinde  Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı emrinde görev yaparken Hakkari Aktütün Karakolunda bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışma sonucu şehit olan  Piyade Uzman Çavuş Selçuk Can’ın ailesini Düziçi İlçemizdeki evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

        Ziyaret sırasında Şehidimizin Ailesinin hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, Şehidimizin Ailesine  Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”diye konuştu.

        Şehidimizin Ailesi, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun’a ziyaretleri için teşekkür etti.

Valilik basın

HATIRALARINI YAŞATMAK BOYNUMUZUN BORCU”