Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi, “ANNELER GÜNÜ”NDE ŞEHİTLERİMİZİN ANNELERİ İLE BİR ARAYA GELDİLER

Vali Yılmaz: “Şehitlerimizin Annelerinin ve Şehitlerimizin Eşlerinin “Anneler Günü”nü kutlayarak, “Sizlerle bir arada olmak bizi mutlu ediyor, iyi ki varsınız. Sizi gerçekten çok seviyoruz, başımızın tacısınız. Hakkınız gerçekten ödenmez. Şehitlerimiz gerçek kahramanlar, onlar sayesinde bu vatanda huzur içinde yaşıyoruz. En büyük fedakarlığı da sizler yaptınız, Allah sizlerden razı olsun. Anneler Günü’nüzü bir kez daha kutluyorum. Allah nice sağlıklı, huzurlu günlere ulaştırsın. Bence en kutsal anne Şehit Annesi, Şehit Eşi. Bizim için de en öncelikli sizlersiniz.” Dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi’nde Şehitlerimizin Anneleri ile bir araya geldiler. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun ile Türkiye Harp Malulü, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Durmuş Öksüz ve Dernek Üyeleri tarafından karşılanan Vali Yılmaz ve eşi Şenay Yılmaz Hanımefendi, Şehitlerimizin Annelerinin “Anneler Günü”nü kutlayarak, karanfil verdiler.

        Vali Yılmaz ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Şehitlerimizin Annelerinin ve Şehitlerimizin Eşlerinin “Anneler Günü”nü kutlayarak, “Sizlerle bir arada olmak bizi mutlu ediyor, iyi ki varsınız. Sizi gerçekten çok seviyoruz, başımızın tacısınız. Hakkınız gerçekten ödenmez. Şehitlerimiz gerçek kahramanlar, onlar sayesinde bu vatanda huzur içinde yaşıyoruz. En büyük fedakarlığı da sizler yaptınız, Allah sizlerden razı olsun. Anneler Günü’nüzü bir kez daha kutluyorum. Allah nice sağlıklı, huzurlu günlere ulaştırsın. Bence en kutsal anne Şehit Annesi, Şehit Eşi. Bizim için de en öncelikli sizlersiniz.”dedi.

        Şehitlerimizin Anneleri, Anneler Günü”nde kendilerini yalnız bırakmayan Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi’ye teşekkür ettiler.

Valilik basın