VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ:“OSMANİYE’DEN  TARİH YAZACAK  ÖĞRENCİLER ÇIKACAK”

Vali Yılmaz, “Bugün TOBB Osmaniye Fen Lisesi öğrencilerimizle beraberiz. Öğrencilerimiz, eşimle birlikte beni davet ettiler, birlikte yemek yedik.Bize çok güzel sürprizler hazırlamışlar. Hepsi çok çalışkan, çok zeki öğrenciler. Gerçekten bu öğrencilerimizle gurur duyuyoruz, böyle öğrencilerimiz olduğu için geleceğimize de güvenle bakıyoruz. İyi ki varlar, hepsine gönülden başarılar diliyorum. Şuna yürekten inanıyorum ki gelecekte bu öğrencilerimiz büyük başarılara imza atacak, belki de tarih yazacak öğrenciler çıkacak. Çünkü biz buradan Türkiye birincileri çıkardık, inşallah birinciler çıkmaya devam edecek” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi, TOBB Osmaniye Fen Lisesi Öğrencileri ile Bir Araya Geldi

      Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi, TOBB Osmaniye Fen Lisesi öğrencilerinin daveti üzerine, öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi. İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak’ın da yer aldığı ziyarette Vali Yılmaz ve Eşi Şenay Yılmaz Hanımefendi öğrencilerle yemek boyunca sohbet ettiler.

        Öğrencilerle eğitimleri, dersleri ve gelecek hayalleri hakkında sohbet eden Vali Yılmaz, öğrencilere başarılı ve mutlu bir gelecek temenni etti.

        Davetlerini geri çevirmeyerek kendilerini ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi’ye teşekkür eden öğrenciler, ziyaret sırasında müzik dinletisi sundular.

        Öğrencilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Yılmaz, “Bugün TOBB Osmaniye Fen Lisesi öğrencilerimizle beraberiz. Öğrencilerimiz, eşimle birlikte beni davet ettiler, birlikte yemek yedik.Bize çok güzel sürprizler hazırlamışlar. Hepsi çok çalışkan, çok zeki öğrenciler. Gerçekten bu öğrencilerimizle gurur duyuyoruz, böyle öğrencilerimiz olduğu için geleceğimize de güvenle bakıyoruz. İyi ki varlar, hepsine gönülden başarılar diliyorum. Şuna yürekten inanıyorum ki gelecekte bu öğrencilerimiz büyük başarılara imza atacak, belki de tarih yazacak öğrenciler çıkacak. Çünkü biz buradan Türkiye birincileri çıkardık, inşallah birinciler çıkmaya devam edecek. Başta İl Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere Okul Müdürümüzü, yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyorum. Çocuklarımızdan çok güzel başarılar bekliyoruz. Her zaman öğrencilerimizle beraberiz, birlikte olacağız. Onların başarılar ile her daim gururlanacağız.”dedi.

Valilik basın