Genel

VALİ DR. YILMAZ: “FEDAKAR SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE GURUR DUYUYORUM”

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak, “Tam bir fedakarlık, sevda mesleği olan sağlık çalışanı olarak, hayır dua almak açısından en önde gelen mesleklerden birini ifa ediyorsunuz. Mesleğinizi yaparken çok büyük güçlüklerle karşılaşıyorsunuz. Ama biz biliyoruz ki siz sağlık çalışanlarımız, gerçekten fedakar, çalışma azmi, meslek aşkıyla dolu, insanlığa hizmette yarışan kişilersiniz” dedi.

Vali Yılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla Sağlık Çalışanlarımız ile Osmaniye Devlet Hastanesinde Düzenlenen İftar Programında Bir Araya Geldi

     Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarımız ile Osmaniye Devlet Hastanesinde düzenlenen iftar programında bir araya geldi. İftar programına Vali Yılmaz’ın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, Osmaniye Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mürsel Koçer ve çok sayıda sağlık çalışanımız katıldı.

        İftar öncesinde Kur’an-ı Kerim okundu. Okunan ezanın ardından oruçlar açıldı.

        İftarın ardından konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak, “Tam bir fedakarlık, sevda mesleği olan sağlık çalışanı olarak, hayır dua almak açısından en önde gelen mesleklerden birini ifa ediyorsunuz. Mesleğinizi yaparken çok büyük güçlüklerle karşılaşıyorsunuz. Ama biz biliyoruz ki siz sağlık çalışanlarımız, gerçekten fedakar, çalışma azmi, meslek aşkıyla dolu, insanlığa hizmette yarışan kişilersiniz. Biz burada sizlerin çalışmalarından çok memnunuz. Çalışmalarınızla gurur duyuyorum. Bunu pandemi döneminde gördüm, çok zorlu şartlarda çalıştınız. 6 Şubat depreminde bu fedakarlığınızı gördüm. Hiçbir zorluktan, hiçbir güçlükten çekinmeden çalışmalarınızı sürdürdünüz. Alnımızın akı oldunuz. Sizleri bir kez daha kutluyorum. Nice güzellikler içinde, mutluluk içinde tıp bayramlarına kavuşmanızı diliyor, ailenizle mutluluk içinde yaşamanız dileklerimle 14 Mart Tıp Bayramınızı kutluyorum.”dedi.

Valilik basın