Genel

VALİ DR. YILMAZ: “KAPIMIZ, GÖNLÜMÜZ  ŞEHİT AİLELERİNE HER DAİM AÇIKTIR”

Vali Dr. Erdinç Yılmaz: “Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır” dedi. Şehidimizin Ailesi, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy ve Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır’a nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Mehmet Ulusoy’un Ailesini, Kadirli İlçemizdeki Evlerinde Ziyaret Etti

     Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Hakkâri İli Çukurca İlçesi Büyükana Tepe mevkiinde bölücü terör örgütü mensuplarının önceden döşediği EYP’nin patlaması sonucu 20.10.2011 tarihinde şehit olan Piyade Uzman Çavuş Mehmet Ulusoy’un Ailesini, Kadirli İlçemizdeki evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy ve Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır da yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

        Ziyaret sırasında Şehidimizin Ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, Şehidimizin Ailesine Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek,

 “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.” diye konuştu.

        Şehidimizin Ailesi, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy ve Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır’a nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Valilik basın