Genel

VALİ VE EŞİNDEN EV ZİYARETİ

Ziyareti sırasında vatandaşımızın çocuklarına hediyeler veren Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini belirterek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi, Vatandaşlarımızı Evlerinde Ziyaret Etti

           Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi, vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etti. 

 Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı. Vatandaşımız ve çocukları ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi, vatandaşlarımızın hatırlarını sorarak, çocukların eğitim durumları hakkında bilgi aldı.

     Ziyareti sırasında vatandaşımızın çocuklarına hediyeler veren Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini belirterek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi. Vatandaşlarımızla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Yılmaz, ziyaretlerinin devam edeceğini kaydetti.

         Vali Yılmaz’ı evinde misafir eden vatandaşımız ve çocukları ise ziyaretten çok mutlu olduklarını ifade ederek, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi’ye nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Valilik basın