Genel

VALİ VE EŞİNDEN GAZİYİ ZİYARET

Gazimiz ve ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehitlerimize ve Gazilerimize minnet borcumuzu asla ödeyemeyeceğimizi ifade ederek, “Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimizin her zaman yanındayız” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi, Gazi Jandarma Uzman Çavuş Harun Özdemir’i Evinde Ziyaret Etti.

       Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi, 21.06.2007 tarihinde Şırnak Jandarma Özel Harekâtta görev yapmakta iken arazi arama tarama esnasında mayına basması sonucu iki ayağını kaybederek Gazi olan Jandarma Uzman Çavuş Harun Özdemir’i evinde ziyaret etti. Ziyaret sırasında Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.  Vali Yılmaz, Gazimize, Kur’an-ı Kerim ve Bayrağımızı takdim etti.     

        Gazimiz ve ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehitlerimize ve Gazilerimize minnet borcumuzu asla ödeyemeyeceğimizi ifade ederek, “Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimizin her zaman yanındayız. Bu vesile ile Şehitlerimize ve ebediyete intikal eden Gazilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, hayatta olan Gazilerimize aileleriyle birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum.”dedi.

        Gazimiz Jandarma Uzman Çavuş Harun Özdemir ve ailesi Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendiye nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Valilik basın