Genel

VALİ VE PROTOKOL ÜYELERİ, YAŞLILARIN BAYRAMINI KUTLADI

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz ve Protokol Mensupları, Kurban Bayramı Arifesinde Özden Huzurevi Sakinlerini Ziyaret Ederek, Bayramlarını Kutladılar

Vali Dr. Erdinç Yılmaz  ve Protokol Mensupları Kurban Bayramı arifesinde Özden Huzurevi Sakinlerini ziyaret ederek, Bayramlarını kutladılar. Ziyarette Vali Yılmaz’ın yanı sıra Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, 12’nci Komando Tugay Komutanlığı Komutan Vekili ve Garnizon Komutanı Piyade Komando Albay Turgut Muhammet Çalışkanlar, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Can Altundarak ve siyasi parti temsilcileri de yer aldı.

        Huzurevi sakinlerimizle tek tek bayramlaşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz  ve Protokol Mensupları büyüklerimizle sohbet ederek, bayramlarını kutladılar.  Vali Yılmaz, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Bugün sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyuz. Mübarek Kurban Bayramınızı kutluyorum. Siz kıymetli büyüklerimiz ile daha nice bayramlarda bir arada olmayı diliyor, sağlıklı ve huzur dolu günler temenni ediyorum.”diye konuştu.

        Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Özden Huzurevi sakinlerimiz, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensuplarına nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Valilik basın