VALİ YILMAZ, BAŞARILI SPORCUYU KUTLADI

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, İlimizden ilk defa Taekwondo branşında bir sporcunun Dünya Şampiyonasına gitmesinden gurur duyduğunu ifade ederek, Milli Taekwondocumuz Münir Furkan Doğru’ya Dünya Gençler Taekwondo şampiyonasında başarılar diledi.

Vali Yılmaz, Gençler Dünya Taekwondo Şampiyonasına Ülkemizi Temsil Etme Hakkı Kazanan Milli Taekwondocumuz Münir Furkan Doğru’yu Makamında Kabul Etti

       Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bulgaristan’ın Sofya kentinde 02-08 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacak Gençler Dünya Taekwondo şampiyonasına Ülkemizi temsil etme hakkı kazanan Milli Taekwondocumuz Münir Furkan Doğru’yu makamında kabul etti. Ziyarette sporcumuza Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, Spor Hizmetleri Müdürü Yücel Erdoğan ile Taekwondo Osmaniye İl Temsilcisi ve Antrenör Mustafa Doğru eşlik etti.

        Ziyaret sırasında Vali Yılmaz’a bilgi veren Taekwondo Osmaniye Taekwondo İl Temsilcisi ve Antrenör Mustafa Doğru, 2022 Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Şampiyon olan ve yapılan Gençler Dünya Şampiyonası Milli Takım seçmelerini kazanan Milli Taekwondocumuz Münir Furkan Doğru’nun, Bulgaristan/Sofya da 02-08 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacak olan Gençler Dünya Şampiyonasına ülkemizi temsil etme hakkı kazandığını ve Konya’da yapılacak Gençler Dünya Şampiyonası Milli Takım kampına Bayramın ikinci günü 10 Temmuz’da katılacağını söyledi.

        Sporcumuz ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, İlimizden ilk defa Taekwondo branşında bir sporcunun Dünya Şampiyonasına gitmesinden gurur duyduğunu ifade ederek, Milli Taekwondocumuz Münir Furkan Doğru’ya Dünya Gençler Taekwondo şampiyonasında başarılar diledi.

        Vali Yılmaz, ziyaret sırasında sporcumuza hediye verdi.

Valilik basın