Genel

VALİ YILMAZ: “DEPREM KONUTLARI EYLÜL AYINDA TESLİM EDİLECEK”

Vali Yılmaz: “Bahçe İlçemizde kalıcı deprem konutlarının yapıldığı alandayız. Çok güzel bir alan, çok hakim bir alanda. 250 konutun yapımı başladı, hızlı bir şekilde devam ediyor. Hepsi Eylül ayında teslim edilmiş olacak. Kalıcı deprem konutları, standartları yüksek, depreme dayanıklı ve çok hızlı bir şekilde yapılıyor “ dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçemizde Yapımı Devam Eden Kalıcı Deprem Konutları İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçemizde yapımı devam eden kalıcı deprem konutları inşaatında incelemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın inceleme ziyaretinde Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz da yer aldı.

İnşaatın geldiği aşama hakkında bilgi alan Vali Yılmaz, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Bahçe İlçemizde kalıcı deprem konutlarının yapıldığı alandayız. Çok güzel bir alan, çok hakim bir alanda. 250 konutun yapımı başladı, hızlı bir şekilde devam ediyor. Hepsi Eylül ayında teslim edilmiş olacak. Kalıcı deprem konutları, standartları yüksek, depreme dayanıklı ve çok hızlı bir şekilde yapılıyor.

Biz de hemşehrilerimizin bir an evvel kalıcı konutlarına kavuşmalarını çok arzu ediyoruz.  Bu alanın sağlanmasında İdaremizin, Belediyemizin gayretlerini yakından biliyorum, teşekkür ediyorum. Yüklenici firmaya teşekkür ediyorum, yoğun bir çalışma içinde.

Burası bittiğinde Bahçe İlçemizin, bu güzel, kadim şehrin en önemli yerleşim noktalarından biri olacağı muhakkak. Bahçeli hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.”

Valilik basın