Genel

VALİ YILMAZ: “DEVLET BABA  HER DAİM VATANDAŞININ YANINDA”

Vali Yılmaz:” “Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bugün Bahçe İlçemizdeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın hatırlarını soruyoruz, bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa dinliyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.”dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçemizde esnaflarımızı ziyaret etti.

Ziyarette Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı ile Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz da yer aldı. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

Ziyareti sırasında vatandaşlarımızla çay eşliğinde sohbet eden Vali Yılmaz, vatandaşlarımızla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Bahçe Belediyesi Halk Ekmek Fabrikasını da ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Yılmaz, çalışanlara kolaylıklar diledi.

Vali Yılmaz ziyaretinin sonunda yaptığı açıklamada, “Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bugün Bahçe İlçemizdeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın hatırlarını soruyoruz, bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa dinliyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.”dedi.

        Vali Yılmaz’ı aralarında görmekten memnuniyet duyan esnaf ve vatandaşlarımız, Vali Yılmaz’a ziyareti için teşekkür ettiler.

Valilik basın