Genel

VALİ YILMAZ, ESNAFIN SORUNLARINI  DİNLİYOR

 Vali Dr. Erdinç Yılmaz, , “Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın hatırlarını soruyoruz, bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa dinliyoruz. Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Esnaflarımızı Ziyaret Etmeye Devam Ediyor.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, esnaflarımızı ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi Akkuş, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Guddusi Arık, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Altunkaynak, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı.

         Esnaflarımızın hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, vatandaşlarımıza hayırlı, bereketli işler diledi.  Bir taksi durağına da misafir olan Vali Dr. Erdinç Yılmaz,  taksici esnafı ile çay içerek bir süre sohbet etti. Esnaf ve vatandaşlarımız, Vali Yılmaz’a her zaman vatandaşların arasında olduğu, kendilerini ziyaret ederek hatırlarını sorduğu için teşekkür ettiler.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın hatırlarını soruyoruz, bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa dinliyoruz. Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.”dedi.

Valilik basın