Vali Yılmaz, Esnaflarımızı Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, yoğun çalışma temposundan fırsat buldukça ziyaretlerini sürdürüyor. Vali Yılmaz, esnaflarımızı da ziyaret etmeye devam ediyor.

Vali Yılmaz’ın esnaf ziyaretine Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi Akkuş,  112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Guddusi Arık, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Altunkaynak, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da eşlik etti.

Esnaflarımızın hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, ziyaretinin sonunda yaptığı açıklamada, esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam edeceklerini belirterek, “Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın hatırlarını soruyoruz; bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa dinliyor, yardımcı olabilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız” dedi. Vali Yılmaz, esnaflarımıza hayırlı ve bereketli işler diledi.

Vatandaşlar Valinin Ziyaretlerinden Memnun

Vali Yılmaz’ı aralarında görmekten memnuniyet duyan esnaf ve vatandaşlarımız, Vali Yılmaz’a ziyareti için teşekkür ettiler.

Ali Celal KAYMAK