VALİ YILMAZ, ESNAFLARIMIZI ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYOR

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, yoğun iş temposundan fırsat buldukça ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.

Vali Yılmaz esnaflarımızı ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi Akkuş, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Guddusi Arık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı.

Esnaflarımızın hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, vatandaşlarımıza “Hayırlı Ramazanlar” diledi. Ziyaretleri sırasında karşılaştığı çocuklarla da ayrıca ilgilenen Vali Yılmaz, çocuklarla bir süre sohbet ederek, çocuklara başarılı ve güzel bir gelecek temenni etti.

Vali Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın hatırlarını soruyoruz, bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa dinliyoruz. Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımıza bir kez daha “Hayırlı Ramazanlar” diliyorum” dedi.

Esnaf ve vatandaşlarımız, Vali Yılmaz’a her zaman vatandaşların arasında olduğu, kendilerini ziyaret ederek hatırlarını sorduğu için teşekkür ettiler.

Valilik Basın