Genel

VALİ YILMAZ KARAÇAY’DA

Vali Dr. Erdinç Yılmaz:, “Karaçay Projemizde sona doğru geliyoruz. Şişme bent dediğimiz bendimiz kuruldu. Osmaniye’miz Karaçay Projemizle çok güzel bir esere kavuşmuş olacak. Burada inşallah sandallarla dolaşacağız, etrafta kafelerimiz olacak. Bu bölgemiz tam bir cazibe merkezine dönüşecek” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Karaçay’da Devam Eden Çalışmaları Yerinde İnceledi,

         Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Karaçay’da devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, yapılan çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Vali Yılmaz’ın incelemelerinde Vali Yardımcısı Hakan Yavuz Erdoğan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı, DSİ 64. Şube Müdürü Mehtap Eker ve ilgili şirket temsilcileri de yer aldı.

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Karaçay Projemizde sona doğru geliyoruz. Şişme bent dediğimiz bendimiz kuruldu. Osmaniye’miz Karaçay Projemizle çok güzel bir esere kavuşmuş olacak. Burada inşallah sandallarla dolaşacağız, etrafta kafelerimiz olacak. Bu bölgemiz tam bir cazibe merkezine dönüşecek. Aslında geçen yıl bitirmeyi düşünüyorduk, araya deprem girdi. Bu projeyi çok önemsiyoruz, Osmaniye’mize değer katacak bir proje. Bu proje, bitirilip Osmaniye’mize kazandırılması çok arzu ettiğimiz bir proje. İnşallah tamamlandığında Osmaniye’mize çok güzel bir hizmet olmuş olacak.”dedi.

Valilik basın